خدمات مدیکال

نمونه گیری:

 نمونه گیری در هر آزمایشگاه یکی از مهمترین بخشهاست به طوری که نمونه ی مناسب، با کیفیت جوابدهی ارتباط مستقیم دارد. در اینآزمایشگاه نمونه گیری توسط پرسنلی کاملاً مجرب و کارآزموده با میانگین هفت سال تجربه کار اجرایی صورت می پذیرد و همه تلاش ما براین است که بتوانیم در کمترین زمان ممکن، بهترین نوع نمونه گیری را به انجام رسانیم.

در آزمایشگاه دکتر پورمحمدی خونگیری توسط لوله های وکیوم و یک بار مصرف( ونوجکت) به همراه سر سوزنهای کمپانی TRUMO ژاپنبعنوان نازکترین سوزن های دنیا (UTW: Ultra Thin (Wall که به سوزنهای بی درد معروفند همگام با آخرین استانداردهای WHO 2010 صورت می پذیرد.

لازم به ذکر است نمونه گیری از پاشنه ی پای نوزادان جهت انجام تستهای غربالگری نوزادان و دیگر تستها در آزمایشگاه انجام می شود تا درکمترین زمان ممکن و بی درد، خدمت رسان نوزادان عزیز باشیم.

فرم های اطلاع رسانی جهت آگاهی مراجعه  کنندگان نسبت به نحوه نمونه دهی در برخی از تستها همچون تست آنالیز اسپرم آماده ارائهمی باشد.

ضمنا ً استفاده از کارگاه های آموزشی روابط عمومی و روانشناسی برای ارتباط هرچه بهتر و برخورد هرچه مناسبتر از دیگر تلاشهای ماجهت رضایتمندی شما همشهریان گرامی ست.

باشد که بتوانیم خدمتی در شان نام  پارسه و مراجعه کنندگان محترم و فهیم  ارائه دهیم.

دستگاه بیلیروبینومتر جهت انجام آزمایش بیلی روبین خون (بیماری زردی ) نوزادان بدون نیاز به خونگیری،دستگاه روی قسمت های مختلفبدن نوزاد قرار گرفته می شود و زردی نوزاد اندازه گیری می شود،( بسیار سریع و بی درد). برای مراجعه جهت انجام تست برای نوزادانعزیزتان توجه کنید که نوزاد طی 48 ساعته گذشته نباید زیر دستگاه باشد،نوزاد نباید بالای 21 روز باشد.

یکی از تست هایی که در بخش نمونه گیری انجام می شود، تست عرق است که با نصب و راه اندازی دستگاه NANODUCT ساخت کمپانیآمریکا، آزمایش تست عرق برای اندازه گیری الکترولیت های عرق ،تشخیص بیماری سیستیک فیبروز VESCOR در این آزمایشگاه انجام میشود.

با توجه به وجود تخت ژنیکولوژی در اتاقی مستقل در بخش نمونه گیری جهت آزمایش پاپ اسمیر و لیکوئید بیس، سعی در افزایش سطحرضایتمندی شما عزیزان شده است.

خانه تماسارتباط با ما